Renkli etiket üretiminizi kolaylaştırın

İsteğe bağlı mürekkep püskürtmeli renkli etiket yazıcılarımız, termal baskının sık karşılaşılan problemlerini ortadan kaldırır. Artık yüksek kaliteli, özel renkli etiketleri, biletleri ve isimlikleri ihtiyacınız olduğu zaman, kolayca kendiniz üretebilirsiniz. Artık gecikme, bozulma, israf ya da aksaklığa yer yok. Artık önceden basılmış etiket stoğu, üretimde kesinti süresi, kaybedilen siparişler ya da geç gönderimler yok.

Uzun ömürlü özel etiketleri hızlı ve kolay bir şekilde basın. Her seferinde yüksek kaliteli (1200x1200 dpi) özel etiketler üretin. C6000 4 inç, C6500 ise 8 inç genişlikte etiket baskıları sağlar. Özel dahili soyucu ile iş akışlarını optimize edin.

"Talep üzerine" yazıcılarımızla ihtiyacınız olduğunda göz alıcı özel renkli etiketler basın. Epson ColorWorks ile iki kademeli baskı ve atıklara neden olan ön siparişler artık geçmişte kaldı. Artık ilk kez kendi tasarımlarınızı kullanarak ihtiyacınız kadar tam renkli etiket basabilirsiniz.

Üreticiler ve perakendeciler, talep üzerine üretilen ürünlerin ve ambalajların üzerinde göz alıcı renkli etiketler oluşturabilir. Kolayca bulabilmek için kutu etiketlerine renk kodları ve şekiller eklenebilir. Ambalajı kişiselleştirin Kısa süreli etiketleme ile yeni pazarlama olanaklarını keşfedin ve özel renkli etiket baskılarıyla ürünlerinizi ve markanızı öne çıkarın. Önemli ürün bilgilerini vurgulayın Etiket üzerindeki bilgileri net bir şekilde vurgulayın ve talep üzerine özel etiketler basın.

Epson WorkForce Enterprise

Maksimum performans, etkin destek sunuyoruz.

Teknoloji seçimi söz konusu olduğunda Epson, şirketlerin listelerinin en başına güvenilirlik ve çevresel etkiyi koyduğunu anlıyor. Bizi güvenilir, geri dönüştürülebilir ve enerji açısından verimli ürünler yaratmaya teşvik eden de budur. Ürünlerimizin çevresel etkilerini azaltmaya yönelik bağlılığımız, ürünlerimizin yaşam döngülerinin tüm aşamalarını kapsar.

Epson, çevre standartlarını karşılamaya yardımcı olmak için sürekli olarak yeni yollar geliştirmektedir. Araştırma ve geliştirme departmanımız, çoklu enerji tasarrufu fırsatları sağlayan yenilikçi ve hassas teknolojiler sunmamızı sağlar.