Epson ColorWorks CW-C6500 Serisi

Epson Stock Code: C31CH77102MK

Endüstriyel renkli etiket yazıcısı Küçük-orta hacimlerde kurum içinde ve talep üzerine etiket üretmek için sekiz inç endüstriyel renkli etiket yazıcısı Bu, talep üzerine baskı yapabilen, dijital, dört renkli etiket yazıcıları, yönetmesi gereken çok sayıda ürünü olan ancak çok zamanı olmayan işletmeler için yeni fırsatların kapısını açacak. C6500 Serisi, çok sayıda sektörden (gıda, kimya, içecek, üretim vb.) küçük ve orta ölçekli müşterilerin ihtiyaçlarını karşılar. Bu seri, soyucu donanımlı (Pe) ve otomatik kesici (Ae) modelleri içerir.

ColorWorks CW-C6500Ae (mk)  

 Ürün no: C31CH77102MK    EAN: 8715946691855
 

Talep üzerine etiket yazıcısı

Bu 8 inç renkli etiket yazıcısı (otomatik kesicili) özelleştirilmiş, esnek, renkli etiketleme sunar ve çok çeşitli etiket boyutlarını destekler.
 • Otomatik kesici
 • Kağıt desteği
 • Ön taraftan kullanın
Talep üzerine baskı yapan bu dijital, dört renkli etiket yazıcısı, yönetmesi gereken çok sayıda SKU'su olan ancak çok zamanı olmayan işletmeler için yeni fırsatların kapısını açacak. ColorWorks CW-C6500Ae Epson’un ürün yelpazesini, çok sayıda sektörden (gıda, kimya, içecek, üretim vb.) küçük ve orta ölçekli müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere genişletmiştir

Genel bakış

Kağıt Esnekliği
CW-C6500Ae, pratik ve yaratıcı çözümler sunmak üzere tasarlanan birçok yeni özellikten faydalanır. 25,4 mm - 215.9 mm arası kağıt genişliklerini destekler ve dokulu kağıt dahil genişletilmiş kağıt desteği sunar. Pratik açıdan bu ColorWorks etiket yazıcıları serisi, küçük şişeler için küçük etiketlerden kimyasal tamburlarına uygun büyük ve dayanıklı etiketlere kadar her şeyi basabilir. Ayrıca yenilikçi hareketli sensör, 2. kalıp kesimine gerek kalmadan herhangi bir şekil üzerine baskı yapılmasına olanak sağlar. CW-C6000Ae'nin bu mat siyah mürekkep versiyonu, kullanıcılara dokulu veya düz kağıt üzerinde daha fazla baskı sonlandırma esnekliği sağlar.

Kompakt ve kullanımı kolay
CW-C6500Ae, son derece kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır. Tüm işlemlerin ön taraftan gerçekleştirilebilmesi çalışma alanından tasarruf sağlar. Önden, sağdan ve soldan rulo değiştirmek mümkündür. Ayrıca, yazıcı yönetimi, yapılandırma ve bakımda yardımcı olacak bir dizi teknik araç tasarladık: web arayüzü ve yazıcı filosu yönetimi, uzaktan yapılandırma, bakım ve izleme.

Baskı kalitesi
Bu etiket yazıcısı, çarpıcı, etkileyici ve talep üzerine renkli etiketler için renk eşleştirme işlevinin (ICC profili ve leke rengi eşleştirme aracı) yanı sıra standart olarak yüksek kaliteli, yüksek çözünürlüklü ve dört renkli baskı çıktıları sunar.

Kolay entegrasyon
Serinin tüm modelleri entegrasyon dostudur. SAP doğrudan desteği, ESC Label, Linux and Mac sürücüleri.

Temel Özellikler

 • Kağıt Esnekliği
  Genişletilmiş kağıt desteği. 25,4 mm - 215.9 mm arası kağıt genişlikleri
 • Kompakt
  Ön panelden kullanılan sade ve mutevazı tasarım
 • Otomatik kesici
  Kimyasal, yiyecek ve içecek, bahçecilik ve lojistik için birincil ve ikincil etiketleme.
 • Mat siyah mürekkep versiyonu
  dokulu veya düz kağıt üzerinde daha fazla baskı sonlandırma esnekliği.
 • Paradan tasarruf edin
  Önceden basılı etiket stoğuna ihtiyacınız kalmaz. Boş etiketler üzerinde her renkte baskı yapın