Epson ColorWorks C7500

Epson Stock Code: C31CD84012

Endüstriyel renkli etiket yazıcısı Yüksek hacimli, kurum içinde ve talep üzerine yüksek kaliteli renkli etiketler üreten yüksek kaliteli endüstriyel yazıcı Dayanıklı baskı isteyen ve mat kâğıda baskı yapan müşterileri hedefleyen C7500 kısa süreli renkli etiket basımında mükemmel bir çözüm sunar. Üreticiler artık, etiket ihtiyaçlarını kurum içinde güvenilir ve uygun maliyetli bir şekilde üstün hız ve kaliteyle üretebilecekler. C7500, kısa süreli ve özelleştirilmiş etiketleri talep üzerine üreterek ön baskı ile ilgili maliyetleri ortadan kaldırmanıza yardımcı olur.

Epson ColorWorks C7500  

 Ürün no: C31CD84012    EAN: 8715946544427
 

Endüstriyel renkli etiket yazıcısı

Yüksek hacimli, kurum içinde ve talep üzerine yüksek kaliteli renkli etiketler üreten yüksek kaliteli endüstriyel yazıcı
 • Sağlam endüstriyel tasarım
 • Yüksek kalitede renkli etiketler
 • Yüksek baskı hızları
Dayanıklı baskı isteyen ve mat kâğıda baskı yapan müşterileri hedefleyen C7500 kısa süreli renkli etiket basımında mükemmel bir çözüm sunar. Üreticiler artık, etiket ihtiyaçlarını kurum içinde güvenilir ve uygun maliyetli bir şekilde üstün hız ve kaliteyle üretebilecekler. C7500, kısa süreli ve özelleştirilmiş etiketleri talep üzerine üreterek ön baskı ile ilgili maliyetleri ortadan kaldırmanıza

Genel bakış

Güvenilir ve tutarlı sonuçlar
C7500, üreticilerin etiketlerini şirket dahilinde veya talep üzerine, tutarlı ve kaliteli olarak üretebilmelerini sağlar. Yazıcı, güvenilir ve yüksek kaliteli sonuçlar üretebilmek için yeni PrecisionCore baskı kafasına sahiptir. Nozül Onaylama Teknolojimiz (NVT) ve nokta kontrolü, tutarlı baskı sonuçları için yanlış baskıları ve ölü pikselleri önlemeye yardımcı olur.

Yüksek Hız
Yiyecek ve içecek ürünleri, paketler ve kutuların yanı sıra AB Enerji Etiketleri ve GHS Etiketleri dâhil yüksek kaliteli çeşitli etiketler üretir. 300 mm/sn’ye varan baskı hızları ile etiketlerinizi bazı yerleşik termal mono yazıcılarla aynı hızda ve tam renkli olarak yazdırabilirsiniz.

Ekonomik
Talep üzerine etiket basmak, etiket sarfiyatı ve geniş bir etiket envanteri gibi ön baskıyla ilgili maliyetleri ortadan kaldırmaya da yardımcı olur. Yüksek kapasiteli ayrı mürekkep kartuşları, sadece kullanılan rengin değiştirilmesi gerektiği anlamına gelir ve bu, baskı başına maliyeti azaltır. Büyük parçalarından hiçbirinin en az 500 km uzunluğunda baskı boyunca değiştirilmesi gerekmeyen sabit baskı kafası, önemli ölçüde maliyet tasarrufu ve akılınızın işinizde kalmamasını sağlar1.

Minimum bakım ile kolay kullanım
LCD kumanda paneliyle kurulumu kolaydır. En yeni yazıcı komut setimiz ESC/Label, yazıcının hemen hemen her işletim sistemi ile entegre olabilmesini sağlar. Cihaz ayrıca, yazıcı uygulamasını destekleyecek bir dizi yazılım programı ile birlikte geliyor. NVT, aynı zamanda nozüllerin tıkanmasını önlemeye de yardımcı olur.

Temel Özellikler

 • Üstün güvenilirlik ve dayanıklılık
  PrecisionCore baskı kafası ile tutarlı sonuçlar ve uzun yazıcı ömrü
 • Zamandan ve maliyetten tasarruf edin
  Talep üzerine renkli etiket baskı ile kolaylaştırılmış etiket üretimi
 • Yüksek hız ve yüksek baskı kalitesi
  300 mm/sn’ye varan baskı hızlarında 600x1200dpi görüntü çözünürlüğü
 • Düşük bakım, daha az aksaklık süreleri
  Otomatik bakım sağlayan kalıcı baskı kafası ve NVT
 • Kolay entegrasyon
  Hemen hemen her işletim sistemi ile entegrasyon sağlayan yeni ESC/Label programlama dili