İŞ YERİNİZ İÇİN TARAMA ÇÖZÜMLERİ

 
 

Yenilikçi ofis tipi tarayıcı

Birçok belgenin hızlı ve yüksek verimli taranmasını sağlamak için yenilikçi özelliklere sahip akıllı kompakt sayfa beslemeli tarayıcı.
  • Hassas belgeler için Yavaş Mod
  • Sıkıcı çift besleme işine son
  • İsteğe bağlı düz yatak kiti
Yüksek kalitede veri bütünlüğü sağlayan esnek kağıt kullanımı ve yenilikçi akıllı özelliklere sahip WorkForce DS-770, bir kurumun iş akışına oldukça verimli ve basit entegrasyon sağlamaya yönelik olarak donatılmıştır. 100 sayfalık ADF ve 45 sf./dak./90 gör/dak'ya kadar tarama özelliğine sahip bu cihazlar, iş açısından kritik belgelerinizi hızlı bir şekilde almanızı, paylaşmanızı ve indekslenen depolama yapmanızı sağlayan geniş yelpazede kağıt kullanımı seçeneği sunar.

Epson'un normal tarama gereksinimleri olan kurumlar için ideal olan kolay tarama süreci, size uyan her boyut formatında zamandan tasarruf sağlamanıza ve daha verimli çalışmanıza yardımcı olur. İster bir posta pulu kadar küçük, ister bir A0 ozalit kopya kadar büyük görüntüler tarıyor olun, görüntülerin her yönünü yüksek çözünürlükte yakalamak ve hemen her ölçekte çoğaltmak kolaydır.

Tarayıcılar her tür işletmenin ayrılmaz bir parçasıdır ve bilginin yönetilebilir, güvenli dijital içeriğe dönüştüğü yerdir. Epson, sektörler arasında sürekli değişen gereksinimleri karşılamak için, kaliteli görüntü ile belgelerin kolayca ve hızlı bir şekilde taranmasını olanaklı kılan, pazardaki en kapsamlı tarayıcı serisini geliştirdi. Sayısız sektörde ve iş ortamında geniş bir uygulama yelpazesini desteklerken belgeleri taramak ve saklamak için gereken adımları önemli ölçüde azaltan modellerle ihtiyaçlarınıza uyacak bir tarayıcımız var.

Doğrudan tarayıcının dokunmatik ekranından tarayın ve bilgisayara gerek kalmadan özelleştirilebilir ön ayarlar ve düzenler oluşturun. Ayrıca, Epson ScanSmart yazılımıyla PC veya Mac'inizi kullanarak veya Epson Smart Panel uygulamasıyla telefonunuz veya tabletiniz üzerinden de tarama yapabilir ve paylaşabilirsiniz

Epson WorkForce Enterprise

Epson gelişmiş tarama

Titizlik gerektiren tarama işlerinde ve yüksek verimlilik isteyen ortamlarda, Epson'un iki adımlı tarama süreci, kendi ayarladığınız gelişmiş, önceden tanımlanmış parametreler sayesinde belgeleri saniyeler içinde tarar ve düzenler. TWAIN, ISIS ve WIA sürücüleri veya ilave yazılım eklentileri, tercih ettiğiniz Belge Yönetim Sistemi, iş akışı sistemi ve bulut sistemi ile kusursuz entegrasyona izin verir: