Epson SureColor SC-P5000 Violet Spectro

Epson Stock Code: C11CF66001A3

Epson SureColor SC-P5000 Violet Spectro  

 Ürün no: C11CF66001A3    EAN: 8715946630694

Gerçek renkler

Mükemmel Pantone doğruluğu ile çok yönlü ve güvenilir prova baskı, fotoğraf ve güzel sanatlar yazıcısı
 • Mükemmel prova yazıcısı
 • %99 Pantone doğruluğu
 • Üstün güvenilirlik
Prova baskı, güzel sanatlar ve fotoğraf uygulamaları için tasarlanan SC-P5000, mor ya da LLK mürekkep seti ile seçilebilir ve Pantone Düz Kaplama Renklerinde %99'a kadar mükemmele yakın renk eşleşmesi elde edebilirsiniz1.

Hassas renkli prova baskıları
SC-P5000'i mor HDX mürekkep seti ile satın alındığınızda baskı öncesi provaları Pantone Düz Kaplama Renklerinde %99 doğrulukla paketleme, pazarlama materyalleri ve özel renkleri üretebilirsiniz1.

Mükemmel sanatsal reprodüksiyonlar
LLK ile bir HDX mürekkep seti seçildiğinde, fotoğrafçılar ve sanatçılar sanatsal çalışmalarını mükemmel ayrıntılar ve renklerle çoğaltmanın yanı sıra Pantone Düz Kaplama Renklerinde %98 tam reprodüksiyon gerçekleştirmek için SC-P5000'i kullanabilirler.
Güvenilir çalışma
SC-P5000, günlük çalışmalarınızda güvenilirlik sağlamak ve bakım ihtiyaçlarını en aza indirmek için yeni özellikler sunuyor. Bu özellikler arasında toz girişini sınırlayan kapaklar ve keçeler, gelişmiş bir otomatik nozül kontrolü ve rehberli bir temizleme prosedürü bulunmaktadır.

Olağanüstü baskı kalitesi
SC-P5000 yüksek çözünürlüklü, uzun ömürlü baskılar üretmek için Epson'un en yeni mürekkep teknolojisini kullanır. 3,5 pl damlacık boyutu ve 2880x1440 dpi çözünürlük sayesinde net, ayrıntılı sonuçlar elde edilirken Ultrachrome HDX mürekkepleri çok gelişmiş ışıkta solmaya dayanıklılık özelliği sunar2.

Kolay kurulum ve çalıştırma
Kurulum ve kağıt kullanımı, dahili bir renk kalibrasyon sensörü, basit kağıt değiştirme özelliği ve ekranda yer alan anlaşılır kağıt kullanım kılavuzu sayesinde hızlı ve kolaydır. SC-P5000, tüm prova baskısı iş akışlarına sorunsuz bir şekilde uyum sağlar ve otomatik renk provası denetimi sağlayan bir SpectroProofer⁴ ile birlikte temin edinilebilir. Yazıcı tüm önemli RIP ve yazılım satıcıları tarafından desteklenmektedir.

Temel Özellikler

 • Mükemmel prova yazıcısı
  Pantone Düz Kaplama Renklerinde %99'a varan doğruluk
 • Üstün güvenilirlik
  Günlük çalışmalarınızda güvenilirlik ve azalan bakım ihtiyaçları
 • Mükemmel baskı kalitesi
  Ultrachrome HDX mürekkepleri parlak, kalıcı sonuçlar sunar
 • Basit kurulum ve çalıştırma
  Bir dizi özellik sayesinde kolay kurulum ve kağıt kullanımı
 • Mor mürekkepli 17 inç yazıcı
  Mor mürekkeple prova baskısı için ilk ve tek 17 inç büyük formatlı yazıcı3