Yüksek kaliteli kumaşlar için eksiksiz çözüm

Kumaşlar, tekstil ürünleri ve sert malzeme üzerinde yüksek kaliteli spor giyim, günlük kıyafetler, promosyon öğeleri, kumaş tabela, aksesuarlar ve araçlar üreterek zaman ve maliyetten tasarruf sağlayın. Tüm ürünler, benzersiz güvenilirlik, zahmetsiz performans ve düşük işletme maliyetleri için tamamen Epson tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir. UltraChrome DS Mürekkep canlı renklerde sonuçlar sağlarken, üstün baskı kafası teknolojisi, minimum kesinti süresi ve maksimum verimlilik anlamına gelir.

Yaratıcılığınızın önünü geniş bir renk yelpazesi ve yüksek kaliteli sonuçlar ile açalım. Moda tasarımcıları ve girişimcilere renk kararlılığı ve yüksek netlikte siyahlar sunan SureColor SC-F dye süblimasyon serisinin bakımı kolay ve hızlıdır. Bu, tek bir podyum giysisi ya da baskılı gündelik kıyafetten geniş bir tekstil yelpazesinde dinamik ve zorlu üretim koşullarına kadar baskı için idealdir.

Yüksek kalite: Beyaz mürekkep sert ve çatlamaz olduğundan koyu kumaş üzerine baskı yapar. ECO PASSPORT - OEKO-TEX®: Epson'un UltraChrome DG mürekkebi Eco Passport sertifikası almıştır. Esnek: Doğrudan kumaşın üzerine basar ve geniş bir renk yelpazesine sahiptir.

Garment Creator yazılımı göz alıcı baskılar tasarlamanızı ve üretmenizi kolaylaştırır. Basit arabirimi ve sezgisel navigasyon özelliği ön tanımlı renk yönetimi ve düzen kontrol ön ayarlarını kaydetmenize olanak tanıyarak tutarlı ve mükemmel sonuçlar almanızı kolaylaştırır.

Yüksek düzeyde doğruluk ve hızlı dönüş süreleriyle karmaşık tasarımları çok çeşitli tekstil ürünlerine basması gereken işletmeler, SC-F3000 ile hatasız ve güvenilir yüksek üretim verimliliği elde edecek.

Eksiksiz Tekstil Baskısı Çözümü

Maksimum performans, etkin destek sunuyoruz.

Teknoloji seçimi söz konusu olduğunda Epson, şirketlerin listelerinin en başına güvenilirlik ve çevresel etkiyi koyduğunu anlıyor. Bizi güvenilir, geri dönüştürülebilir ve enerji açısından verimli ürünler yaratmaya teşvik eden de budur. Ürünlerimizin çevresel etkilerini azaltmaya yönelik bağlılığımız, ürünlerimizin yaşam döngülerinin tüm aşamalarını kapsar.

Epson, çevre standartlarını karşılamaya yardımcı olmak için sürekli olarak yeni yollar geliştirmektedir. Araştırma ve geliştirme departmanımız, çoklu enerji tasarrufu fırsatları sağlayan yenilikçi ve hassas teknolojiler sunmamızı sağlar.