Sürdürülebilir, yüksek hızlı baskı

Son işlem dahil olmak üzere, mükemmel performans

Baskınız tamamlandığında çok yönlü sonlandırma özellikleriyle birlikte bu yazıcılarda kalite, donanımın çok ötesine uzanır. Sessiz, ısısız bir zımba veya kitapçık bitirme ünitesi, 50 yaprağa kadar köşe zımbalama sağlar ve 3.000 yaprak (kitapçık) veya 4.000 yaprak (zımba) çıktı alabilir. Ofset istiflemeyi destekleyen kitapçık sonlandırıcı ayrıca 20 adede kadar sırt dikişli yaprak ve 3 ortadan katlanmış veya üçe katlanmış yaprak hazırlayabilir. İç yüzey bitirici, belgelerinizi 3 farklı konumda istifleyebilir, kaydırabilir ve zımbalayabilir ve isteğe bağlı 2 veya 4 delikli delgeçi destekler.

Daha az sarf malzemesi kullanan WorkForce Enterprise serisi yazıcılar daha az bakım ve müdahale gerektirir, bu da daha az arıza süresi ve daha fazla kullanım kolaylığı anlamına gelir.

Yüksek hızlı çift yönlü tarama ile dakikada 60 sayfaya varan hızlarda baskı alın. Renkli lazerlere ve fotokopi makinelerine kıyasla ilk sayfa için bir buçuk kata, birkaç sayfalık tipik kurumsal yazdırma işleri içinse iki buçuk kata kadar daha hızlı çıktı almanın avantajından yararlanın1.

Epson Isısız Baskı Teknolojisi, Workforce Enterprise AM-C serisine dahil edilmiştir ve ölçülebilir çevresel performans sunarak enerji tasarrufu sağlar, tüketimi azaltır ve işletme maliyetlerini düşürür.

Epson WorkForce Enterprise

Maksimum performans, etkin destek sunuyoruz.

Teknoloji seçimi söz konusu olduğunda Epson, şirketlerin listelerinin en başına güvenilirlik ve çevresel etkiyi koyduğunu anlıyor. Bizi güvenilir, geri dönüştürülebilir ve enerji açısından verimli ürünler yaratmaya teşvik eden de budur. Ürünlerimizin çevresel etkilerini azaltmaya yönelik bağlılığımız, ürünlerimizin yaşam döngülerinin tüm aşamalarını kapsar.

Epson, çevre standartlarını karşılamaya yardımcı olmak için sürekli olarak yeni yollar geliştirmektedir. Araştırma ve geliştirme departmanımız, çoklu enerji tasarrufu fırsatları sağlayan yenilikçi ve hassas teknolojiler sunmamızı sağlar.