Lazer projeksiyon teknolojisinin geleceğini belirliyoruz

Gelişmiş bir teknolojiye sahip olan projeksiyonlarımız, 3LCD özelliğini çift lazerli ışık kaynağıyla birleştiriyor ve parlak ve gerçekçi renkler ile son derece derin siyahlar yaratmak için geniş bir renk yelpazesini ve ultra yüksek bir kontrast oranını barındırıyor.

İşletmeniz, yaratıcılıkta ve en zorlu ortamlarda daha büyük, daha parlak ve daha cesur görüntüler yansıtma zorluklarının üstesinden gelmede ilerleme kaydediyor. Bu nedenle, ihtiyaçlarınızı karşılayan ve kalıcı bir etki bırakmanızı sağlayan yenilikçi ve çok yönlü projektörler geliştirmek için çok çalışıyoruz. Ürün kalitesine, teknolojiye, ilişkilere, servis ve desteğe olan bağlılığımızla neden 2001’den beri projektör pazarında lider olduğumuzu görün1.

En yeni AV özelliklerini ve bağlantı seçeneklerini kullanan geniş bir projeksiyon seçeneğiyle toplantı odalarını ve konferans salonlarını modernize edin. EB-L1070U veya EB-L600 serisi projeksiyonları, performanstan ödün vermeden istediğiniz yere monte etme ve kurma seçeneğiyle alanınızdan en iyi şekilde yararlanın.

Parlak görüntüler için keskin çözünürlük ve eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı sağlayan yüksek çözünürlüklü 3LCD teknolojimizle iyice aydınlatılmış konferans salonlarında ve toplantı mekanlarında bile canlı ve ilgi çekici sunumlar yapın.

İnsanlar çarpıcı görsel projeksiyonları hatırlar. Güçlü görüntüler bir kişinin algısını tamamen değiştirebilir. Müşteriye yönelik bir ortamda düz panellere göre çok çeşitli avantajlar sunan büyüleyici projeksiyonlar sayesinde işinizi daha göz alıcı hale getirin. Esnek montaj seçenekleri; projeksiyonların dinamik, düşük etkili tabelalar için görüş alanı dışına monte edilebileceği ve tavanlara, duvarlara ve aydınlatma raylarına ulaşabileceği anlamına gelir.

Epson Görüntüleme Çözümleri

Maksimum performans, etkin destek sunuyoruz.

Teknoloji seçimi söz konusu olduğunda Epson, şirketlerin listelerinin en başına güvenilirlik ve çevresel etkiyi koyduğunu anlıyor. Bizi güvenilir, geri dönüştürülebilir ve enerji açısından verimli ürünler yaratmaya teşvik eden de budur. Ürünlerimizin çevresel etkilerini azaltmaya yönelik bağlılığımız, ürünlerimizin yaşam döngülerinin tüm aşamalarını kapsar.

Epson, çevre standartlarını karşılamaya yardımcı olmak için sürekli olarak yeni yollar geliştirmektedir. Araştırma ve geliştirme departmanımız, çoklu enerji tasarrufu fırsatları sağlayan yenilikçi ve hassas teknolojiler sunmamızı sağlar.