Epson WorkForce Enterprise​ AM-C4000​

Epson Stock Code: C11CJ43401

Daha sürdürülebilir baskı Kompakt tasarımıyla bu sürdürülebilirliği yüksek çok fonksiyonlu yazıcı, işletmenizdeki tüm baskı ihtiyaçlarınız için mükemmel çözümü sunar. Stressiz çalışma Yüksek hızda yazdırma Seyrek bakım gereksinimi WorkForce Enterprise AM-C4000, hızlı performansı, düşük enerji tüketimiyle bir arada sunar. Modern ofisler dikkate alınarak uygulanan küçük boyut ve modüler tasarım, cihazınızı tam olarak gerekliliklerinize göre oluşturmanıza olanak tanır. Buna ek olarak, yenilikçi teknoloji, kolay ve stressiz kurulum ve bakım sağlar.

Epson WorkForce Enterprise​ AM-C4000​  

 Ürün no: C11CJ43401    EAN: 8715946705705

Daha sürdürülebilir baskı

Kompakt tasarımıyla bu sürdürülebilirliği yüksek çok fonksiyonlu yazıcı, işletmenizdeki tüm baskı ihtiyaçlarınız için mükemmel çözümü sunar.
 • Stressiz çalışma
 • Yüksek hızda yazdırma
 • Seyrek bakım gereksinimi
WorkForce Enterprise AM-C4000, hızlı performansı, düşük enerji tüketimiyle bir arada sunar. Modern ofisler dikkate alınarak uygulanan küçük boyut ve modüler tasarım, cihazınızı tam olarak gerekliliklerinize göre oluşturmanıza olanak tanır. Buna ek olarak, yenilikçi teknoloji, kolay ve stressiz kurulum ve bakım sağlar.

Genel bakış

Güvenilir ve gelişmiş sürdürülebilirlik
Daha sade ve daha kısa bir kâğıt yolu ile kâğıt sıkışmalarını daha kolay giderebilirsiniz ve sonlandırıcı bağlantısı iyileştirilmiştir. Böylece, servisle ilgili kesinti sürelerini daha az yaşarsınız. Daha az sarf malzemesi gerektiğinden, daha az atık çıkarır. Düşük güç tüketimi sayesinde, baskı işlemlerinin çevre üzerindeki genel etkisi de önemli ölçüde azalır.

Verimli bakım
Değiştirilmesi gereken daha az parçaya sahip olduğundan, kullanıcı müdahalesini en aza indirerek günlük bakımı hızlı ve verimli hale getirir.

Isısız Teknoloji
Yazıcı çalıştırıldığında veya uyku modundan çıkarıldığında Epson’ın Isısız Precision Core Teknolojisinin hazır hale gelmesi için ısınma gerekmez; bu da enerji tüketimini önemli ölçüde azaltır. Bu, Epson’ın Isısız inkjet yazıcılarının, lazer teknolojisine kıyasla daha hızlı ilk sayfa çıkış süresi (FPOT) sunmasını sağlar.

Gelişmiş yazılım çözümü uyumluluğu
Verimliliği artırmak için mevcut BT altyapısına çeşitli yazılım çözümleri entegre edilebilir. Buna, ofis tipi Epson ürünleri için gelişmiş uzaktan tanılama olanağı sağlayan bulut tabanlı cihaz izleme ve yönetim sistemini sunan Epson Uzaktan Hizmetleri (Epson Remote Services, ERS) de dahildir.

Temel Özellikler

 • Yüksek güvenilirlik
  Kesintilerin seçenek olmadığı ortamlar için basit mekanizma
 • Daha sürdürülebilir
  Isısız teknoloji sayesinde daha düşük güç tüketimiyle enerji tasarrufu sağlar
 • Küçük boyut
  Sınıfındaki en düşük ayak izlerinden biri
 • Daha az kesinti
  Kâğıt sıkışmasını daha kolay gidermek için daha sade ve daha kısa kâğıt yolu
 • Çözüm uyumluluğu
  Çok çeşitli entegre yazılım çözümleri